Galeria Obornicka

REPORTAŻ Z AKADEMII MAJSTERKOWICZA W GALERII OBORNICKIEJ

Jak być dobrym majsterkowiczem wie tylko ten, kto w sobotę 22 marca uczestniczył w Akademii Majsterkowicza Kreatywnych Warsztatach dla Dzieci, które zorganizowane zostały w Galerii Obornickiej. Warsztaty trwały przez cały dzień i miały moc darmowych atrakcji!

Każde dziecko mogło znaleźć kreatywną zabawę dla siebie. Można było zbudować wspaniały latawiec,zrobić bajkowy rysunek farbkami na szkle, zaprojektować finezyjnie lampion, udekorować wiosennie doniczkę, zaprojektować autorską ramkę do zdjęć, zrobić wiosenny wiatraczek, czy wykonać małe co nieco ze skrawków papieru, piórek, taśm i innych ciekawych materiałów.

akademia-majsterkowicza

Dzięki zróżnicowanym surowcom powstawały artystyczne prace z motywem ryb, kwiatów czy postaci z bajek. Każde dziecko, które pokazało swoją dzieło zostało nagrodzone miłym upominkiem. Królowała wyobraźnia i radość majsterkowania. Rodzice byli dumni ze swoich małych pociech, które tak chętnie oddawały się twórczym pracom, niejednokrotnie zapraszając ich do wspólnej zabawy. Dzięki temu mogliśmy znów poczuć to, jak niesamowicie fajnie jest być dzieckiem czerpiąc radość ze wspólnego majsterkowania w tak wspaniałym miejscu jak Galeria Obornicka!

Podziel się z innymi na:

Może Cię również zainteresować

Facebook